• Zadzwoń+48 506 - 000 - 250
  • Napiszbiuro@city-garden.pl

Chcesz wiedzieć jak pracujemy? Poznaj kolejność oraz szczegóły standardowych etapów współpracy.

Spotkanie

Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące i nieodpłatne. Zazwyczaj odbywa się na terenie będącym przedmiotem opracowania projektowego, czyli u Państwa na działce.

Podczas spotkania Projektant prezentuje Portfolio i przedstawia kolejność przebiegu prac projektowych, wykonawczych. Powstają wstępne propozycje rozwiązań projektowych i materiałowych, ustalona zostaje stylistyka przewodnia ogrodu. Przedstawiamy Państwu terminy wykonania projektu oraz realizacji inwestycji.

Po wizji lokalnej terenu ustalane są wytyczne projektowe ze strony Inwestorów i dokładny zakres prac projektowych. Na tej podstawie, w ciągu 2-3dni roboczych, wysyłamy do Państwa drogą elektroniczną szczegółową ofertę na wykonanie Projektu Zagospodarowania Ogrodu.

Chcesz wiedzieć jak wygląda projekt i jego elementy? Zobacz wirtualny projekt…

Dokumenty! Pamiętaj na spotkanie przygotuj:

1.Rzut parteru budynku z wymiarami (w skali 1:100, 1:200)

2.Mapę do celów projektowych lub projekt zagospodarowania działki (w skali 1:500)

Zakup oferty

Po akceptacji oferty na Projekt Zagospodarowania Ogrodu płatność realizowana jest w 2 etapach: 60% zadatku płatne przy przystąpieniu do prac projektowych, pozostałe 40% po złożeniu pełnej dokumentacji projektowej.

Przy zakupie oferty na Projekt Nawierzchni płatność realizowana jest jednorazowo przed przystąpieniem do prac projektowych.

Płatności dokonują Państwo przelewem na konto Firmy i na tej podstawie wystawiony zostaje rachunek zgodnie z podanymi danymi.

Rozpoczęcie prac projektowych następuje po zaksięgowaniu wpłaty na Konto Firmy.

Dane do przelewu…

 Koncepcja

W ciągu 7-14 dni roboczych przedstawimy Państwu Koncepcję Zagospodarowania Ogrodu, gdzie zaproponujemy układ funkcjonalno-przestrzenny, wskażemy konkretne rozwiązania projektowe i dobierzemy materiały. Zilustrowana zostanie projektowana szata roślinna. Odnotowane zostaną Państwa uwagi i sugestie. Koncepcję poprawiamy do momentu pełnej satysfakcji Klienta i ustalenia ostatecznej wersji.

 

Projekty wykonawcze

Na podstawie ustalonej Koncepcji przygotowany zostanie projekt budowlany oraz projekty wykonawcze szaty roślinnej, oświetlenia, automatycznego nawadniania, małej architektury, nawierzchni i tarasów. Zgodnie z ustaleniami oferty przygotujemy wizualizacje 3D oraz wydrukujemy kompletny Projekt w wersji książkowej dla Klienta oraz Wykonawcy. Po oddaniu dokumentacji następuje rozliczenie drugiej części kosztów.

Chcesz wiedzieć jak wygląda projekt i jego elementy? Zobacz wirtualny projekt…

Realizacja

Przed przystąpieniem do realizacji Projektu Zagospodarowania Ogrodu przedstawiamy Państwu kosztorys przedinwestycyjny oraz ustalamy terminy i szczegółowy zakres prac wykonawczych. Pozostawiamy możliwość realizacji inwestycji w etapach dostosowanych do możliwości Klienta.

Chcesz wiedzieć jakie prace ogrodowe możemy dla Ciebie wykonać? Przeczytaj w dziale Realizacje

 

Pielęgnacja

W trosce o zdrowy i zadbany wygląd swojego ogrodu możesz zamówić stałą lub sezonową usługę pielęgnacji zieleni. Poznaj nasze Pakiety pielęgnacyjne…

imgStworzymy ogród Twoich marzeń

Zaufaj Nam! Ogrody to nasza wieloletnia pasja. Mamy ludzi, wiedzę i umiejętności żeby stworzyć Twój wymarzony ogród. Chcesz wiedzieć jak pracujemy? Zobacz wirtualny projekt i poznaj etapy współpracy…

Czytaj więcej o nas

Chciałbyś poznać koszty prac?

Skorzystaj z naszego formularza wyceny!

Pamiętaj aby sprawdzić nasze portfolio.

Podzieliliśmy je na projekty i realizacje.